HakkımızdaTurizm ve seyahat sektöründe 20 yılı aşkın tecrübeye sahip iki turizm sevdalısı olarak kurduğumuz More World Travel ile seyahatin, insan hayatındaki yerine, bunun keyifli bir tecrübeye dönüşmesinin önemine inanıyoruz. Bu anlayışla da siz değerli seyahat severlere başta yurtdışı ve yurtiçi kültür turları olmak üzere, farklı birçok alanda özelleştirdiğimiz rotalar sunmayı hedefliyoruz.
Değişen yaşam koşullarını ve trendleri yakından takip ediyor, daha iyiyi sunabilmek adına da kendimizi sürekli yeniliyoruz. ‘Şeytanın ayrıntıda gizli olduğunu’ çok iyi biliyor bu nedenle de sizlere ‘kişiye özel’ çok çeşitli seçeneklerle ulaşıyoruz.

Sağladığımız hizmetin kalitesini, yüksek eğitimli ve deneyimli profesyonel bir takım ruhunun verdiği tecrübeyle harmanlıyor; satış öncesi ve satış sonrası destek hizmetlerimizle her adımda daima odağa müşterilerimizi ve beklentilerini koyuyoruz.

Bizi tercih edilir kılan özelliklerimizin en başında; turlarımızı günümüzün şartları doğrultusunda yüksek kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor olmamız geliyor. Bizi farklılaştıran yönlerimizi özetlemek gerekirse:

Neden More World Travel?
Ekstralarla Karşılaşmayacağınız Turlar: Tur esnasında ekstra harcamalarla karşılaşmamanız adına fiyatlarımıza giriş ücretleri ve bahşiş gibi tutarları dahil ediyoruz. Böylece tura katılan misafirlerimiz, tur esnasında kişisel harcamaları dışında beklemedikleri ekstra bir ödeme ile karşılaşmamış oluyor.

Merkezi Konaklamalı Turlar: Otel seçimlerinde, uygun konfor ve uygun fiyat dışında özen gösterdiğimiz bir diğer önemli nokta otellerin şehir merkezinde olması. Böylece günlük tur bitiminde rahatlıkla şehrin tadını çıkarmaya ve keyifli zaman geçirmeye devam edebilmenizi hedefliyoruz. İstisnalar yok mu? Tabii ki var... Safari, keşif gibi turlarımızda şehir merkezi otellerini kullanmak ne yazık ki pek mümkün olmuyor. Bu gibi durumlarda ise çoğunlukla misafirlerimizin konforunu ve güvenliğini ön planda tutuyor ve otel önerilerimizi bu kriterlere göre sunuyoruz.

Katılımcı Sayısı Küçük Turlar: Kalabalık bir grupla seyahat etmek, yorucu olabileceği kadar gereksiz bekleme ve zaman kayıplarına yol açabileceği için gruplarımızı en fazla 20 katılımcıyla sınırlı tutuyoruz. Ayrıca kullanacağımız ulaşım araçlarında da konforlu bir seyahati de dikkate alarak tam kapasite ile yolculuk yapmıyoruz.

Yemeklerin Dahil Olduğu Turlar: Turlarımıza yemekleri dahil ediyoruz. Böylece hem yöresel yemekleri tatmış oluyor hem de tur esnasında misafirlerimizin restoran aramak gibi zorluklarla karşılaşmasının önüne geçmiş oluyoruz. Bu noktada ise istisnamız aynı lokasyonda birden fazla gün konaklamamız halinde oluşabiliyor. Böylece ilk gün yemekleri dahil ettiğimiz gezi programında o bölge hakkında edindiğiniz ön bilgiyle diğer günler için sizlere kişisel zevk ve tercihlerinize uygun serbest zaman imkânı yaratmış oluyoruz.

Zamanlaması En Uygun Turlar: Turlarımızı, gidilecek bölgenin/ülkenin en iyi gezilebilecek dönemlerinde planlamayı hedefliyoruz. Böylece turlarımızın daha kolay ve rahat geçmesini hedefliyoruz.

Şirket Unvanımız: Kâşif Turizm ve Ticaret Limited Şirketi
Acente Adımız: More World Travel
Belge Numaramız: A-13579
İLETİŞİM

[email protected]
0216 706 93 43
0532 679 93 43

Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. Dr. Dilemre İş Mrk. No:80/4 (34710) Kadıköy / İstanbul
    4Floors, 10, Banpo-daero, Seocho-gu, Seoul, Republic of Korea
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.