SİZE ÖZEL
  • Kahire & Sharm El Sheikh:
  • Kahire & Sharm El Sheikh:
  • Kahire & Sharm El Sheikh:
  • Giza Piramitleri
  • Muhammed Ali Kalesi
  • El Halili Pazarı
  • Ulusal Medeniyet Müzesi

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul - Kahire 1. gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli Kâşiflerimizin Kahire Havalimanı'na varışı ardından (varış saatinize göre) sizi bekleyen yerel rehberiniz ile Giza Piramitleri ve Mısır Müzesi’ni keşfedeceksiniz. Gezinizin ardından otelinize transfer.Konaklama: 4* Pyramids Park vb.

2.

Gün
Kahire 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz yerel rehberinizin ekstra olarak düzenleyeceği Kahire Turuna katılabilir. Bu gezimizde Muhammed Ali Kalesi, Ulusal Müze, El Halili Pazarı ve Eski Kahire’yi keşfedeceğiz. Gezimizin ardından otelinize transfer. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Ekstra Kahire Turu:

1-2 Kişi: 150 USD (Kişi Başı)

3-4 Kişi: 95 USD (Kişi Başı)

5-6 Kişi: 85 USD (Kişi Başı)

7-9 Kişi: 75 USD (Kişi Başı)

Giriş ücretleri, İngilizce yerel rehberlik hizmeti, tüm transferler ve öğle yemeği dahilKonaklama: 4* Pyramids Park vb.

3.

Gün
Kahire - Sharm El Sheikh 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağınız sabah kahvaltısının ardından temsilcimiz eşliğinde araba ile Kahire'den Şarm El Sheikh'e transfer.  Otele giriş işlemlerinden sonra serbest zaman.  Geceleme ve akşam yemeği Kahire otelinde.Konaklama: 4* Regency Plaza vb.

4.

Gün
Sharm El Sheikh 4. gün programını görmek için tıklayınız
Herşey Dahil Otelinizde tüm gün denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman.

Konaklama: 4* Regency Plaza vb.

5.

Gün
Sharm El Sheikh 5. gün programını görmek için tıklayınız

Herşey Dahil Otelinizde tüm gün denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman.Konaklama: 4* Regency Plaza vb.

6.

Gün
Sharm El Sheikh - İstanbul 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısından sonra havalimanına transfer ve turumuzun sonu.

DAHİL OLANLAR:
• Kahire’de 2 gece 4* Pyramids Park veya benzeri bir otelde yarım pansiyon (Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri dahil) konaklama,
• Sharm El Sheikh'te 3 gece 4* Regency Plaza veya benzeri bir otelde tam pansiyon (Sabah kahvaltıları, öğle yemekleri ve akşam yemekleri dahil) konaklama,
• Tüm transfer ve ulaşımlar,
• Programda ekstra olmayan turlarda belirtilen tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri (Kahire: Giza Piramitleri ve Mısır Müzesi)
• İngilizce yerel rehberlik hizmeti,
• 65 yaşına kadar Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
• KDV.

HARİÇ OLANLAR:
• Uluslararası uçuşlar (Istanbul – Kahire / Sharm El Sheikh – İstanbul) (Seçeceğiniz tarihe göre uçak bileti konusunda size yardımcı olabiliriz.)
• Mısır Vizesi (15 Nisan 2023 tarihinden itibaren Mısır asıllı olmayan tüm Türk vatandaşları bütün Mısır noktalarına 25 USD karşılığında varışta kapı vizesi alarak girebilecektir.)
• Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınan içecekler,
• Ekstra turlar,
• Bahşişler
• Yurtdışı Çıkış Ücreti (150 TL),
• Kişisel giderler,
• 65 yaş üstü, Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Bu programlar 29 Nisan 2024 tarihine kadar geçerlidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#188
LOKASYON:
Mısır
İPTAL POLİTİKASI:
6)PAKET TURUN İPTALİ KOŞULLARI 6.1. Sözleşmenin Tur Düzenleyicisi Tarafından İptali Acentenin, Katılımcıdan kaynaklanmayan bir sebepten dolayı, paket turun başlamasından önce turu iptal etmesi halinde Katılımcı, bu sözleşmenin 5. maddesinde belirtilen seçimlik haklarından birini kullanabilir. 6.2.Sözleşmenin Katılımcı Tarafından İptali Katılımcı tarafından paket turun başlamasından önce turun iptal edilmesini istemeleri halinde; Acente aşağıda belirtilen kesinti oranlarının yanında, ayrıca Katılımcı adına yapmış olduğu ve iadesi mümkün olmayan masrafları düşülmesinden sonra geriye kalan ücretin; -Turun başlamasına 0-29 gün kalmışsa almış olduğu ücretin %100’nü keser; -Turun başlamasına 30-44 gün kalmışsa almış olduğun ücretin %50’sini keser; Şayet turun başlamasına 45gün ve daha fazla bir süre varsa; alınmış olan uçak – tren, gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır. Yine iptallerden dolayı alınmış olan uçak – tren, gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların uyguladıkları ceza Katılımcıya yansıtılır. Sağlık nedeniyle yapılan iptallerde seyahat sigortasının kuralları geçerlidir. Katılımcı tarafından yapılan iptalde; Acenteye, sözleşmeden dönme bildiriminin ulaştığı tarihten itibaren, Katılımcının ödemiş olduğu bedelden yukarıdaki şartlara uygun şekilde kesinti yapılmak kaydıyla en geç on dört gün içerisinde Katılımcıya kalan bedel iade eder. Ödemelerin, katılımcı tarafından kredi kartı ile yapılması halinde Bankaların almış olduğu kredi kartı komisyonu kesilerek iade edilir. Katılımcının kendi isteği ile uçaklarda upgrade yaptırmasından veya mil kullanmasından doğacak zararlardan acente sorumlu değildir. Katılımcı veya acente, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde geri iade edilecek tutar, acenteye ödenen para birimi üzerinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından acente sorumlu olamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade, yine aynı kredi kartına yapılacaktır.

TARİH VE FİYATLAR

900$

6 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kahire & Sharm El Sheikh ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0216 706 93 43
0532 679 93 43

Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. Dr. Dilemre İş Mrk. No:80/4 (34710) Kadıköy / İstanbul
    4Floors, 10, Banpo-daero, Seocho-gu, Seoul, Republic of Korea
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.