SİZE ÖZEL
  • Kore'nin Güzellik Sırları: Güney Kore: Seul’de Kadınlara Özel Güzellik Turu
Seul (6 gece) 
1 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli kişiye özel Kore turları
  • Kore'nin Güzellik Sırları: Güney Kore: Seul’de Kadınlara Özel Güzellik Turu
Seul (6 gece) 
1 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli kişiye özel Kore turları
  • Kore'nin Güzellik Sırları: Güney Kore: Seul’de Kadınlara Özel Güzellik Turu
Seul (6 gece) 
1 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli kişiye özel Kore turları
  • K-Style Hub
  • Sulwhasoo
  • Dr. Jart+
  • Ewha Womans University Moda Sokağı
  • eSpoir
  • Innisfree
Güney Kore: Seul’de Kadınlara Özel Güzellik Turu
Seul (6 gece)
1 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli kişiye özel Kore turları

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Seul 1 gün programını görmek için tıklayınız

Incheon Havalimanı'na varışımızın ardından sizi bekleyen özel aracınız ile otelinize transfer. Otelde serbest zaman. Konaklama otelimizde.

2.

Gün
Seul 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından K-Style Hub ziyareti: Inbody test deneyimi. K-Style Hub, birçok turistin bilmediği son derece faydalı bir cazibe merkezidir! Bu tek duraklı kompleks, turist bilgi merkezinden çeşitli deneyim bölgelerine ve sergi salonlarına kadar tüm turistlerin ihtiyaçlarını karşılayacak bilgilere sahiptir! Merkez, ikinci katta Turist Bilgi Merkezi, üçüncü ve dördüncü katlarda Kore Mutfak Kültürü Sergi Salonu ve Kore Mutfağı Kültür Merkezi ve beşinci katta Bölgesel Turizm Deneyim Salonu olmak üzere dört seviyeye yayılmıştır. K-Style Hub'da Sağlık Turizmi Bilgi Merkezi de dahil olmak üzere sayısız aktivite bulunmaktadır. Programlar, sizin için en uygun şifalı çayı bulma testlerinden yüz analizine, genel vücut muayenesine ve hatta stres seviyenizin değerlendirilmesine kadar uzanmaktadır. Bu programlar herhangi bir rezervasyon gerektirmeden herkese açıktır. Vücudunuz ve sağlığınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu şansı değerlendirin! K-Style Hub ziyareti ardından 1395 yılında Joeon Hanedanlığı tarafından inşa edilen beş büyük sarayın en büyüğü olan Gyeongbokgung Sarayı’nı ziyaret edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin sizin için opsiyonel olarak kiralayacağı hanbok (geleneksel Kore giysisi) ile sarayı gezebilirsiniz. Daha sonra alışveriş için serbest zamanımızın olacağı Insadong Caddesi'nde yürüyüş yapacağız. Kore Budizminin Jogye Tarikatı'nın ana tapınağı olarak kabul edilen Jogyesa Tapınağı ziyaretinin ardından Güney Kore'nin başkenti Seul'de modern bir dinlenme merkezi olan Cheonggyecheon Çayının kenarında günün yorgunluğunu üzerimizden atacağız. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
Seul 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Dosan Park'ın önünde bulunan Sulwhasoo’nun Amiral Gemisi Mağazasını ziyaret edeceğiz. Dikkat çekici altı katlı bina, uluslararası üne sahip mimarlar Neri ve Hu tarafından tasarlandı. Sinsa-Dong Garosugil Yolunda kısa bir yürüyüş yapacağız. Sinsa İstasyonu'ndan Hyeondae Lisesi'ne uzanan, ginkgo ağaçlarıyla kaplı cadde Sinsa-dong Garosu-gil, Seul'ün popüler ve lüks bir caddesidir. Sanatçılar Caddesi olarak da bilinen cadde, büyüleyici bir şekilde dekore edilmiş çeşitli kafeler ve tasarım mağazaları sayesinde muhteşem bir zerafete sahiptir. Garosu-gil özellikle altın renkli ginkgo yapraklarının dökülmeye başladığı sonbaharda popülerdir.

'Filter Space Seul' ile güzellik ürünlerinin temizleme gücünü tematik uç noktalara taşıyan güzellik şirketi “Dr. Jart+”ı ziyaret edeceğiz. Ziyaretçiler bir hava kilidinden giriyor, ayrıntılı arıtma cihazından damıtılan suyu yudumluyor ve cilt durumlarına, sağlıklarına ve genel ruh hallerine göre 'reçeteler' alıyorlar. Dermatoloji veya Plastik Cerrahi Kliniklerinde ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ziyaretlerimizin ardından DDP (Dongdaemun Tasarım Plaza)'ya transfer ve Dongdaemun pazarında alışveriş için zamanımız olacak. DDP, Kore tasarım endüstrisinin en yeni ve en ikonik simgesidir. Dongdaemun bölgesinin merkezinde yer alan DDP, tasarımla ilgili gösteriler, konferanslar, sergiler ve diğer etkinlik ve toplantılar için önemli bir mekan olarak hizmet verir. Dünyaca ünlü mimar Zaha Hadid tarafından tasarlanan DDP, dünyanın en büyük alışılmadık mimarisidir. DDP beş salondan oluşuyor: Sanat Salonu, Müze, Tasarım Laboratuvarı, Tasarım Pazarı ve Dongdaemun Tarih ve Kültür Parkı. Konaklama otelimizde.


4.

Gün
Seul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kore'nin ünlü kadın üniversitesi Ewha Womans Üniversitesi'nin çevresindeki Ewha Womans University Moda Sokağı’nı ziyaret edeceğiz. Bu bölgede genç kadınlara yönelik giyim, ayakkabı ve aksesuar gibi moda ürünlerinin satıldığı sokaklar boyunca uzanan çok sayıda tezgah bulunmaktadır. Dar sokaklarda tezgahtan tezgaha, mağazadan mağazaya gezmenin tüm eğlencesini içeren farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor. Moda sokağının kaçırılmaması gereken bir diğer özelliği de terzilerin tadilatları tasarım uzmanlığında yeni bir seviyeye taşıdıkları tadilat hizmetleridir. Moda caddesi aynı zamanda kuaför salonlarının yoğunluğuyla da ünlüdür; bu da insanların tepeden tırnağa yepyeni bir görünüm bulabileceği anlamına gelir.

Moda Caddesindeki gezintimizin ardından Kore'deki tüm eSpoir mağazalarının en büyüğü olan eSpoir’in amiral mağazası gezeceğiz. Mağazanın giriş katında farklı renklerden oluşan makyaj ürünleri çeşitleriyle eSpoir'in kozmetiğini deneyimleyebilirsiniz. İkinci kat, profesyonel makyaj stilistlerinin makyaj hizmeti verdiği bir makyaj stüdyosudur. Aynı zamanda güzellik dersleri için de bir yer işlevi görüyor. Yeraltı katı, kaş ağdası gibi diğer kozmetik hizmetlerin sağlanması içindir. Merkezin adı Kaş Barıdır. Bu amiral gemisi mağazası, yabancı turistlere Kore Dalgası makyaj stillerini öğretmek için makyaj dersleri veriyor.

eSpoir Mağazasını gezdikten sonra Myeongdong’a transfer. Myeongdong, Seul'ün en önemli alışveriş caddelerinden biridir ancak yalnızca burayı yalnızca bir alışveriş merkezi olarak değil aynı zamanda gündüz nüfusu 1,5-2 milyon olan bir ticaret, bankacılık ve kültür merkezi olarak da algılamak gerekir. Alışveriş yapanlar için sokak tezgahları ve lüks modadan gündelik kıyafetlere kadar her şeyin satıldığı perakende satış mağazalarının yanı sıra rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunan birçok Kore kozmetik mağazasını bulabilirsiniz.

Güney Kore'nin ilk “tamamen doğal” güzellik markası olan Innisfree’nin bayrak gemisini ziyaret edeceğiz. Innisfree’nin çevre dostu yaklaşımı, imajının merkezinde yer alıyor. Ürünlerindeki tüm içerikler Kore'nin cennet gibi Jeju adasından geliyor. Marka, amiral mağazasını 2010 yılında Myeongdong'da açtı ancak yakın zamanda marka misyonunu daha da güçlendirmek için ikinci ve üçüncü katlarına Yeşil Kafe adını verdiği mağazayı ekledi. Green Café konsepti ilk olarak 2013 yılında Jeju Adası'nda başlatıldı ve Innisfree'nin güzellik ürünlerini yerel malzemelerle hazırlanan organik içecekler ve tatlılarla yaratıcı bir şekilde birleştiriyor.

Dilerseniz rehberinizin sizin için opsiyonel olarak organize edeceği Spa kompleksi Dragon Hill’e gidebilirsiniz. Dragon Hill Spa, geleneksel ısıtma teknikleriyle oluşturulan meşe kokusunun nüfuz ettiği kömürlü bir saunadır. Jjimjil-bang ve spa tesislerinde terleme odaları/sauna, açık hava banyosu, deniz suyu banyosu, tuz odası, yüzme havuzu ve sağlık merkezi bulunmaktadır. Yongsan Dragon Hill Spa'nın ana salonu, Çin tarzı bir tasarıma ve çeşitli Kore televizyon yayınları için çekim yeri olarak kullanılan lüks bir iç mekana sahiptir.

Konaklama otelimizde.


5.

Gün
Seul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün şehri keşfetmek için serbest zamanınız olacak. Konaklama otelimizde.

6.

Gün
Seul 6 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından tüm gün şehri keşfetmek için serbest zamanınız olacak. Konaklama otelimizde.

7.

Gün
Seul 7 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kore ile vedalaşmak için havalimanına gidiyoruz. Havalimanına varışımızın ardından bir başka More World Travel organizasyonunda buluşmak üzere ayrılıyoruz!

DAHİL OLANLAR:
• Seul’de 6 gece seçeceğiniz otel veya benzeri bir otelde konaklama,
• Otellerde alınacak 6 sabah kahvaltısı,
• Kore’deki tüm transfer ve ulaşımlar,
• Programda belirtilen tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,
• İngilizce yerel rehberlik hizmeti,
• 65 yaşına kadar Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
• KDV.

HARİÇ OLANLAR:
• İstanbul - Seul - İstanbul arası uçak bileti, havalimanı vergi ve harçları, uçak bileti işlem ücreti,
• K-ETA (Kore Elektronik Seyahat İzni) (10.300 Won),
• Öğle ve akşam yemekleri,
• Bahşişler
• Yurtdışı Çıkış Ücreti (150 TL),
• Kişisel giderler,
• 65 yaş üstü, Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Yukarıdaki program örnek bir programdır. Seçeceğiniz tarihte gezilecek yerlerin aşırı yoğun ya da kapalı olması durumuna göre acente misafir ile görüşerek programda değişiklik yapabilir.

• Yukarıdaki programda misafirin talebi doğrultusunda değişiklikler yapılabilir.

• Normalde üç yataklı oda bulunmamaktadır. Üçüncü kişi için odaya çek-yat şeklinde bir yatak ilave edilir. Dolayısı ile bu tip odalar iki kişilik odalardan dardır. Üç kişilik odalar için mutlaka müsaitlik sorunuz.

OPSİYONEL HİZMETLER:

Dragon Hill Spa: 15 USD’den itibaren (gün ve saate göre değişmektedir.)

Hanbok (Geleneksel Kore Kıyafeti) Kiralama: 25 USD’den itibaren

Geleneksel makyaj ve saçla hanbok deneyimi: 45 USD’den itibaren

Hanbok ile profesyonel fotoğraf çekimi: 125 USD’den itibaren

Profesyonel saç, makyaj ve manikür: 35 USD’den itibaren


SULWHASOO MAĞAZASI SPA PROGRAMLARI

1. PREMIUM KORE BİTKİSEL TIBBİ YAŞLANMA ETKİLERİNİ GECİKTİREN SPA

MÜKEMMEL ONARICI YOLCULUK

Avantajı: Toplam seçkin yaşlanma etkilerini geciktirme

Bakım bölgeleri: Tüm vücut peelingi ve Bakımı, Yüz Bakımı

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Harmonizen Yenileyici Krem, Timetreasure Line, Obsidian Aplikatör

170 dakika / 935 USD (Kişi Başı)MİRAS GİNSENG YOLCULUĞU

Avantajı: Tamamen lüks yaşlanma karşıtı

Bakım bölgeleri: Tüm vücut bakımı, Yüz Bakımı

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Kapsülize Ginseng Güçlendirici Serum, Konsantre Ginseng Yenileyici Krem,

JAUM dengeleme kompleksi™ Kase, Yeşim Taşı Aplikatör

130 dakika / 580 USD (Kişi Başı)
YOĞUN GİNSENG YOLCULUĞU

Avantajı: Yoğun lüks yaşlanma karşıtı

Bakım bölgeleri: Sırt Cilt Bakımı, Konsantre Ginseng Yüz Bakımı

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Kapsüllenmiş Ginseng Güçlendirici Serum, Konsantre

90 dakika / 360 USD (Kişi Başı)


YÜZ: KIZILÇAM & AMBER YENİLEME BAKIMI

Avantajı: Üstün yaşlanma karşıtı

Bakım bölgeleri: Ayak banyosu ve kese, Yüz Bakımı, Eller, Saç Derisi

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Harmonizen Yenileyici Krem, Timetreasure Line, Sulwhasoo Spa Special

Ampul, Amber Aplikatörü

90 dakika / 435 USD (Kişi Başı)


YÜZ: GİNSENG & YEŞİM YENİLEME BAKIMI

Avantajı: Kişisel bakım ve kırışıklıkları iyileştirerek yaşlanma karşıtı

Bakım bölgeleri: Ayak banyosu ve kese, Yüz Bakımı, Eller, Saç Derisi

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Kapsülize Ginseng Güçlendirici Serum, Konsantre Ginseng Yenileyici Krem,

Sulwhasoo Spa Özel Ampul, Yeşim Aplikatörü

80 dakika / 330 USD (Kişi Başı)


YÜZ: BEYAZ GINSENG & YEŞİM AYDINLATMA BAKIMI

Avantajı: Aydınlatıcı, sıkılaştırıcı, iyileştirici yaşlanma karşıtı

Bakım bölgeleri: Ayak banyosu ve kese, Yüz Bakımı, Eller, Saç Derisi

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Kapsüllenmiş Ginseng Güçlendirici Serum, Snowise Aydınlatıcı Serum, Yeşim Taşı

Aplikatör

80 dakika / 300 USD (Kişi Başı)


YÜZ: HUŞ AĞACI VE PORSELEN NEMLENDİRME BAKIMI

Avantajı: Nemlendirme, beslenme

Bakım bölgeleri: Ayak banyosu ve kese, Yüz Bakımı, Eller, Saç Derisi

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Essential Line, Hydro-aid Line, Sulwhasoo Spa Özel Ampul, Beyaz Porselen

Aplikatör

70 dakika / 220 USD (Kişi Başı)


YÜZ: ERKEKLERE ENERJİ VEREN BAKIM

Avantajı: Erkek cildinde yaşlanma karşıtı

Bakım bölgeleri: Kırmızı ginseng ayak banyosu peelingi, Yüz Bakımı, Eller, Saç Derisi

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Sulwhasoo Erkek Serisi

70 dakika / 220 USD (Kişi Başı)


GÖVDE: DERİN ARINDIRICI TEDAVİ

Avantajı: Pürüzsüz bir cilt dokusu ve vücut cildinin rahatlamasını sağlayan bakım

Bakım bölgeleri: Ayak banyosu ve kese, Vücut Bakımı

Kullanılan ana ürünler ve araçlar: Sulwhasoo Spa Özel Yağlar, Vücut Maskesi, Beyaz Porselen Aplikatör

100 dakika / 505 USD (Kişi Başı)


GÖVDE: DENGE DOKUNUŞU

Avantajı: Vücudunuzu son derece rahat bir şekilde rahatlatır, yumuşak ve hassas dokunuşlarla denge hissi verir.

dokunur.

70 dakika / 250 USD (Kişi Başı)

90 dakika / 330 USD (Kişi Başı)


GÖVDE: RAHATLAMA DOKUNUŞU

Avantajı: Ritmik dokunuşlarla vücut cildine derin bir rahatlama sağlar.

70 dakika / 250 USD (Kişi Başı)

90 dakika / 330 USD (Kişi Başı)


GÖVDE: ASYA BİLGELİK DOKUNUŞU

Avantajı: Yorgun vücut cildine güçlü ve enerjik dokunuşlarla dinç bir canlılık verir.

70 dakika / 250 USD (Kişi Başı)

90 dakika / 330 USD (Kişi Başı)


2. ÇAĞDAŞ KORE TIBBİ DENGESİ SPA

YÜZ: CANLILIK BAKIMI

Sulwhasoo’nun kendi güzellik bakım yöntemiyle cildin beslenme dengesine yönelik dokunuşlarıyla kurulan 4-Katmanlı Maske,

Donuk görünen cilde derin enerji verir.

60 dakika / 190 USD (Kişi Başı)


YÜZ: SAKİNLEŞTİRİCİ BAKIM

Temiz ve pürüzsüz cilt dokusunun korunmasına yardımcı olur ve Sulwhasoo'nun benzersiz dokunuşlarıyla cildi dengeler.

Hassas cildi sakinleştiren 3 aşamalı sürekli nem desteği.

60 dakika / 190 USD (Kişi Başı)


YÜZ: BLOOMSTAY BAKIMI

Tedavi, cildin savunma yeteneğini güçlendirir ve Sulwhasoo'nun cildi ile cildin elastik ve genç olmasını sağlar.

Dokunmayı ve esnekliği dengeleyerek bakımı iyileştirir.

70 dakika / 220 USD (Kişi Başı)


VÜCUT: SIRT VE OMUZ BAKIMI

Ağır çalışma, çocuk bakımı veya yoğun egzersizden kaynaklanan tetik noktaları önemser. Ritmik dokunuşlar yine de nazik hissettiriyor

dokunuşunuz için güçlü.

50 dakika / 145 USD (Kişi Başı)


VÜCUT: AYAK & BACAK BAKIMI

Rahatlama tedavisi, doğal gün ışığı alan bir salonda yapılmaktadır. "Soğuk kafa, sıcak ayaklar" motifiyle

Yöntem, kulaklardan bacaklara kadar yoğun bakımla günlük rutinin daha hafif olmasını sağlar.

50 dakika / 145 USD (Kişi Başı)


EK: SIRT BAKIMI

Sulwhasoo Spa'ya özel, taşıyıcı yağları ve esansiyel yağları karıştırarak tetik noktaları yoğun bir şekilde bakım yapar. Şunu etkinleştirir:

Cilt durumunun iyileşmesi ve yoğun sırt bakımı ile stresin azaltılması.

30 dakika / 95 USD (Kişi Başı)


EK: ARKA OVMA BAKIMI

Seçilerek seçilmiş ginseng bileşenlerini içeren peeling yoluyla ölü cilt hücrelerini nazikçe yok eder ve besler.

Bal ve solungaç mantarı içeren Essentrue Derin Besleyici Vücut Kremi sayesinde pürüzsüz bir cilt dokusu

özler.

20 dakika / 75 USD (Kişi Başı)


EK: AYAK REFLEKSOLOJİSİ

Ayak bakımı, Sulwhasoo’nun spası ile ayaklardaki refleks noktalarını uyararak birikmiş yorgunluğu etkili bir şekilde giderir.

Konsantre bitkisel maddeler içeren esansiyel yağ.

20 dakika / 90 USD (Kişi Başı)


EK: BACAK BAKIMI

Alt vücut bakımı, gergin bacak cildini uyararak ağır adımların daha hafif olmasını sağlar. Bunun için tavsiye edilir

Hareketsiz bir işte çalışan veya sık sık bacaklarında şişlik veya yorgunluk yaşayan müşteriler.

30 dakika / 90 USD (Kişi Başı)


EK: KIRIŞIKLIK BAKIMI

Tedavi, kanıtlanmış etkisi olan fonksiyonel krem sağlayan bir bant kullanılarak yoğun ikili bakım sağlar.

Yüzü yaşlı gösteren gülümseme kırışıklıklarını azaltır.

20 dakika / 90 USD (Kişi Başı)


EK: KARIN BAKIMI

Tedavi, gereksiz cilt altı yağlarını parçalayarak cildi elastik ve sağlıklı hale getirir.

karın.

30 dakika / 90 USD (Kişi Başı)


EK: GÖZ BAKIMI

Tedavi, göz çevresindeki hassas ciltler için özelleştirilmiş bir cilt bakım çözümüyle yaşlanma belirtilerini azaltır ve

Sulwhasoo'nun kırışıklıkları ve esnekliği sıkılaştıran dokunuşu.

20 dakika / 75 USD (Kişi Başı)


EK: ÖZEL MASKE

Birinci sınıf bakım cildi etkili bir şekilde rahatlatır ve canlılık sağlar.

20 dakika / 75 USD (Kişi Başı)


EK: SARMA BAKIMI

Vücut dolaşımını artıran vücut sargısı sayesinde pürüzsüz cilt dokusunun korunmasını sağlar.

Tekrarlanan stres nedeniyle sıkışık akış ve enerjik ginseng bileşenlerini içeren vücut peelingi ile.

60 dakika / 220 USD (Kişi Başı)


Vize:

Türkiye Cumhuriyeti ile Kore Cumhuriyeti arasında yapılan Karşılıklı Vize Muafiyeti Anlaşması’na göre resmi ve umuma mahsus pasaport hamilleri olan Türk vatandaşları, turizm, transfer ya da iş seyahati maksadı ile yapacakları karşılıklı ziyaretlerde vizeden muaf olarak 90 güne kadar ikamet edebilmektedirler. Vize muafiyeti Kore’ye turistik veya ticari amaçları dışında (çalışma, öğrencilik vb.) yapılacak seyahatler için geçerli değildir.


Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli süreli pasaport sahibi olmanız tavsiye edilir.


Türkiye gibi vizesiz giriş için uygun ülke vatandaşlarının Kore Cumhuriyeti’ne giden uçuşa veya gemiye binmek için K-ETA (Kore – Elektronik Seyahat İzni) onayı almaları gerekmektedir.

Online K-ETA formunu doldurduktan sonra karşınıza çıkan ekranda 10.300 KRW (Kore Won’u) kredi kartınız ile ödeyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

3 Temmuz 2023 tarihinden itibaren 17 yaş ve altı ile 65 yaş ve üstü K-ETA şartından muaf tutulmuştur.

3 Temmuz 2023 tarihinden sonra alınan K-ETA onayları 3 yıl geçerlidir.

Resmi sitesindeki bilgiye göre K-ETA formu onayı 72 saatten uzun sürebilmektedir. Bu yüzden gezinizi kesinleştirir kesinleştirmez K-ETA onayı için hemen başvurun.• Seçeceğiniz tarihler Kore’de özel bir tarihe denk gelirse otel fiyatlarında değişiklik olabilir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#178
LOKASYON:
Güney Kore
İPTAL POLİTİKASI:
6)PAKET TURUN İPTALİ KOŞULLARI 6.1. Sözleşmenin Tur Düzenleyicisi Tarafından İptali Acentenin, Katılımcıdan kaynaklanmayan bir sebepten dolayı, paket turun başlamasından önce turu iptal etmesi halinde Katılımcı, bu sözleşmenin 5. maddesinde belirtilen seçimlik haklarından birini kullanabilir. 6.2.Sözleşmenin Katılımcı Tarafından İptali Katılımcı tarafından paket turun başlamasından önce turun iptal edilmesini istemeleri halinde; Acente aşağıda belirtilen kesinti oranlarının yanında, ayrıca Katılımcı adına yapmış olduğu ve iadesi mümkün olmayan masrafları düşülmesinden sonra geriye kalan ücretin; -Turun başlamasına 0-29 gün kalmışsa almış olduğu ücretin %100’nü keser; -Turun başlamasına 30-44 gün kalmışsa almış olduğun ücretin %50’sini keser; Şayet turun başlamasına 45gün ve daha fazla bir süre varsa; alınmış olan uçak – tren, gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır. Yine iptallerden dolayı alınmış olan uçak – tren, gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların uyguladıkları ceza Katılımcıya yansıtılır. Sağlık nedeniyle yapılan iptallerde seyahat sigortasının kuralları geçerlidir. Katılımcı tarafından yapılan iptalde; Acenteye, sözleşmeden dönme bildiriminin ulaştığı tarihten itibaren, Katılımcının ödemiş olduğu bedelden yukarıdaki şartlara uygun şekilde kesinti yapılmak kaydıyla en geç on dört gün içerisinde Katılımcıya kalan bedel iade eder. Ödemelerin, katılımcı tarafından kredi kartı ile yapılması halinde Bankaların almış olduğu kredi kartı komisyonu kesilerek iade edilir. Katılımcının kendi isteği ile uçaklarda upgrade yaptırmasından veya mil kullanmasından doğacak zararlardan acente sorumlu değildir. Katılımcı veya acente, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde geri iade edilecek tutar, acenteye ödenen para birimi üzerinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından acente sorumlu olamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade, yine aynı kredi kartına yapılacaktır.

TARİH VE FİYATLAR

1.650$

7 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kore'nin Güzellik Sırları ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0216 706 93 43
0532 679 93 43

Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. Dr. Dilemre İş Mrk. No:80/4 (34710) Kadıköy / İstanbul
    4Floors, 10, Banpo-daero, Seocho-gu, Seoul, Republic of Korea
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.