SİZE ÖZEL
  • Vietnam: 30 Ekim 2024 tarihine kadar geçerli size özel her gün hareketli Vietnam turu.
  • Vietnam: 30 Ekim 2024 tarihine kadar geçerli size özel her gün hareketli Vietnam turu.
  • Vietnam: 30 Ekim 2024 tarihine kadar geçerli size özel her gün hareketli Vietnam turu.
  • Tek Sütunlu Pagoda
  • Edebiyat Tapınağı
  • Tam Coc Mağaraları
  • Halong Körfezi
  • Cu Chi Tünelleri
  • Mekong Deltası
30 Ekim 2024 tarihine kadar geçerli size özel her gün hareketli Vietnam turu.

VİETNAM: Hanoi (3 gece) - Halong Körfezi (1 gece) - Hoi An (2 gece) - Hue (1 gece) – Ho Chi Minh (2 gece)


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Hanoi 1. gün programını görmek için tıklayınız

Havaalanında rehberimiz tarafından karşılanıp otele hareket ediyoruz. Otele yerleşme ve serbest zaman.

Hanoi Havalimanı'na vardığınızda rehberimiz tarafından karşılanacaksınız ve özel transferle otelinize götürüleceksiniz. Dinlenmek veya kendi boş zamanınızı keşfetmek için biraz boş zamanınız olabilir. Vietnam'ın başkenti Hanoi, geleneksel Çin-Vietnam motiflerini Fransız havasıyla birleştiren, Doğu ile Batı'nın büyüleyici bir karışımıdır. İnşaat patlaması Hanoi'yi Güneydoğu Asya'da hızla gelişen bir şehir haline getirdi. Bununla birlikte, birçok ilginç kültürel ve tarihi anıt, güzel göller, gölgeli parklar, hareketli sokak pazarları, eğlenceli mağazalar ve eski evlerin içinde yer alan açık hava yemek mekanları ve bitişikteki tarihi tapınaklarla, bin yıllık tarihten gelen eski cazibesini hala koruyor. sömürge tarzı yapılar. Yerli ve yabancı ziyaretçilere sonsuz bir keşif sunuyorlar. Adını bir zamanlar bu yerlerde satışa sunulan belirli ürünlerden alan birçok hareketli caddenin bulunduğu eski mahallede gezinmek isteyebilirsiniz. Hanoi'nin eski mahallesindeki canlı atmosfer, birçok sokak satıcısının çağırdığı, korna çaldığı ve daha önce hiç yaşamadığınız motosiklet dalgalarıyla dolu kaotik trafiğin olduğu sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar devam ediyor. Hanoi'de geceleme


2.

Gün
Hanoi 2. gün programını görmek için tıklayınız

Bir gününüzü Hanoi'yi keşfederek, Ho Chi Minh Mozolesi'ni ve Ho Chi Minh Evi'ni, Tek Sütunlu Pagoda'yı, Edebiyat Tapınağı'nı ve Vietnam Etnoloji Müzesi'ni görerek geçirin. Eski mahallede yürüyüşe çıkın ve su kuklası gösterisinin keyfini çıkarın.

Bugün zamanımızı Hanoi'yi keşfetmek için harcıyoruz, bin yıllık şehir kültürünü ve Ho Chi Minh Kompleksi'nin evrimini kapsayan çeşitli sokaklarda kısa bir araba yolculuğu yapıyoruz. Ba Dinh Meydanı'na bakan bu olağanüstü alanda, Ho Chi Minh Mozolesi'ni, Başkanlık Sarayı ve Ho Chi Minh konutunu görebilirsiniz. Sessiz nöbetçilerin yanından geçmek için sıraya giriyoruz, Ho Chi Minh'in bakımlı bir bahçe içinde yer alan basit bir uzun ev olan evine gitmeden önce saygı duruşunda bulunuyoruz. Ho Chi Minh son günlerine kadar bu konutta yaşadı ve çalıştı. Burayı ziyaret edip kökenleri Hanoi Şehri'nin kuruluşuna kadar uzanan Tek Sütunlu Pagoda'ya giden patikayı takip ediyoruz. Bu alandan çıktığımızda Edebiyat Tapınağını görüyoruz. Burası artık Konfüçyüs'ün akademisyenlerine adanmıştır ancak bir zamanlar Vietnam'ın ilk üniversitesiydi. Başarılı aday kayıtları hâlâ tapınak alanındaki dev taş kaplumbağaların üzerine yerleştirilmiş çeşitli taş stellerde bulunuyor. Vietnam'daki 54 etnik gruba odaklanan çeşitli belge, resim ve nesnelerin hem açık hem de kapalı bölümlerde sergilendiği Vietnam Etnoloji Müzesi'ne doğru yola çıkıyoruz. Gezi turu aynı zamanda Tran Quoc Pagodası, QuanThanh Tapınağı, Batı Gölü, Long Bien Köprüsü ve Opera Binası gibi çeşitli ilgi çekici yerleri de görmenizi sağlar. Hanoi'nin muhteşem su kuklası gösterisine katılıyoruz ve şehir turumuzu HoanKiem Gölü'nden eski mahallenin hareketli sokaklarına doğru keyifli bir yürüyüşle tamamlıyoruz. Hanoi'de geceleme.


3.

Gün
Hanoi - NinhBinh - BaiDinh - Tam Coc - Hanoi 3. gün programını görmek için tıklayınız

NinhBinh'e karayoluyla seyahat edeceğiz. BaiDinh Pagoda kompleksini ziyaret edip kırsalda gezintiye çıkmadan önce Tam Coc Mağaralarını keşfetmek için bir tekne gezisinin keyfini çıkaracağız.

Kasabanın dışına çıkıp farklı topoğrafyalara sahip ünlü bir bölge olan NinhBinh'e doğru yola çıkıyoruz. Varışta Vietnam'ın en büyük pagoda kompleksi olan BaiDinh'i ziyaret ediyoruz. Bu simgesel yapı Dinh Dağı üzerine inşa edilmiştir ve biri 10 metrenin üzerinde yükseklikte olmak üzere çeşitli boyutlarda binlerce Budda resmine ev sahipliği yapmaktadır. Yokuş yukarı yürüyüş yolu bazen yorucu olabilir, ancak küçük ek ücretler karşılığında isteğe bağlı elektrikli araba yolculuğuna çıkabilirsiniz. BaiDinh Pagoda'nın muhteşem ve görkemli özelliklerini oluşturan Buda ibadet yerini ve heykel terasını ziyaret etmek için zamanımızı harcıyoruz. Macera tutkunları, Buda Sakyamuni'nin dev heykelini görmek için dağın zirvesine tırmanabilir ve kireçtaşı karst oluşumlarının panoramik manzarasını yakalayabilir.

BaiDinh Pagoda'dan ayrıldıktan sonra dünyanın en güzel ve büyüleyici karstik manzaralarından birini keşfetmek için Tam Coc'a kısa bir yolculuk yapacağız. Tam Coc'un sulu güzelliğini keşfetmek için tekne turuna çıkıyoruz. Bu geleneksel sampan, kireçtaşı çıkıntıları, pirinç tarlaları ve dolambaçlı nehirden oluşan sular altında bir arazide dolaşır ve üç tünel mağarasından geçer. Karst dağları boyunca aşınmışlar ve yerel olarak Tam Coc olarak adlandırılıyorlar. Tekne gezisi boyunca, pirinç tarlalarında çalışan ya da balık ağları kuran yöre halkını ve etrafta küçük balıkları yakalayan rengarenk yalıçapkınıları görebiliriz. Günümüzü Hanoi'ye dönüş yolculuğumuzla tamamlıyoruz. Hanoi'de geceleme.


4.

Gün
Hanoi - Halong Körfezi 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kırsal bölgeden Halong Körfezi'ne doğru bir araba yolculuğu yapıp Halong Körfezi'nde iki günlük bir gezi için gemi yolculuğuna çıkacağız ve deniz aktivitelerinin tadını çıkaracağız.

İnanılmaz kireçtaşı çıkıntıları, Halong Körfezi'nin muhteşem bir deniz manzarasını oluşturarak burayı Vietnam'da eşsiz bir doğa harikası haline getiriyor. Bugün karayoluyla Halong Şehri'ne seyahat ediyoruz ve bu ünlü körfezi iki günlük bir geziyle keşfediyoruz. Karayoluyla yolculuk, güzel kırsal alandan geçerek Halong Körfezi'nin taş oluşumlarına kadar üç ila dört saat sürüyor. Gemide serinletici içeceklerle karşılanıyor, deniz taşıtları ve aktivite programı hakkında bilgi alıyoruz.

Heyecan verici gezi, teknemizin Halong Körfezi'nde zikzaklar çizmesiyle başlıyor. Yol boyunca, berrak ve zümrüt yeşili sulardan çıkan gökyüzü ve kireçtaşı adacıklarının karışımıyla güzel manzaralar yakalayarak büyük bir öğle yemeğinin tadını çıkarıyoruz (istek üzerine sebze yemekleri de mevcuttur). Bu kayalık çıkıntılar genellikle kendilerine özgü şekilleriyle adlandırılır ve küçük plajlar ve güzel mağaralarla doludur. Bu öğleden sonrayı sadece gözlerinizin ötesinde ortaya çıkan muhteşem manzarayı hayranlıkla seyretmek veya bazı aktivitelere katılmak için harcıyorsunuz; kürekli tekne gezisi, yüzme ve kano (isteğe bağlı).

Deniz lezzetinde yemek kursuna katılarak mutfak becerimizi geliştirebiliriz. Usta şef konuklara bazı geleneksel Vietnam lezzetlerinin nasıl yapılacağını gösterecek. Bunu muhteşem bir akşam yemeğiyle takip ediyoruz ve yemek salonunda akşam eğlencesinin tadını çıkarıyoruz. Ayrıca teknemizden kalamar avcılığı yapma şansınızı da deneme imkanınız var. Halong'da geceleme.


5.

Gün
Halong Körfezi - Hanoi - Da Nang - Hoi An 5. gün programını görmek için tıklayınız

Tai Chi egzersizine katılmak veya şafak vakti körfezi keşfetmek için erken kalkıp sürpriz mağarayı ziyaret edeceğiz ve Hanoi'ye dönmeden önce tekne gezisinde brunch yapacağız. Da Nang'a uçup oradan Hoi An'a devam edeceğiz.

Erken ışıklar geceyi silip süpürmeye başlıyor ve Halong Körfezi'nin muhteşem güzelliğini ortaya çıkarıyor. Güneşlenme terasında bir Taichi egzersizine katılabilir ve Halong Körfezi üzerinde gün doğumunun muhteşem fotoğraflarını yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

Tekne turu birçok heybetli adanın yanından geçerek bize bu güzel körfezin yeni bir keşfini sunuyor. Vaktimizi boş zamanlarımızda geçirebilir veya yüksek kayalıkların altına gizlenmiş birçok güzel mağaradan biri olan Sung Sot'u ziyaret etmek için tekneye binebiliriz. Yaklaşık 100 basamaklı yokuş yukarı yürüyüş yolu biraz zorlu; ancak yakınlardaki tekne iskelesinden uzaktaki kayalık adalara kadar uzanan panoramik manzara tüm zorluklara değiyor. Sung Sot Mağarasını keşfetmeye başlamadan önce bu muhteşem manzaranın tadını çıkarıyoruz. Bu olağanüstü mağara doğal olarak sayısız sarkıt ve dikit oluşumuyla bezenmiştir. Mağara kubbesini desteklemek için çeşitli sütunlar oluşturarak yerden tavana kadar şaşırtıcı bir şekilde uzanıyorlar. Taş oluşumlarının içindeki çeşitli renkteki aydınlatıcı spot ışıklar bu güzel mağaraya daha da büyü katıyor.

Yolculuğumuza geri dönüyoruz ve kireçtaşı sütunlarından oluşan muhteşem deniz manzarası boyunca Tuan Chau Marina'ya doğru yol alıyoruz. Halong Körfezi'ndeki harika zamanın ardından Hanoi'ye dönüş yolculuğu geliyor. Yol boyunca bacaklarımızı esnetmek ve birçok yerel köylünün geleneksel yollarla mükemmel el sanatları ürünleri yaptığını görmek için zevkimize mola veriyoruz.

Tatilimizin bir sonraki durağı Hanoi'den kısa bir uçuşla Da Nang'dır. Da Nang Havaalanına vardığınızda rehberimiz tarafından karşılanacaksınız ve Hoi An'a götürüleceksiniz.Geceleme Hoi An'da.


6.

Gün
Hoi An 6. gün programını görmek için tıklayınız

Japon Köprüsü, Ticaret Seramikleri Müzesi, Chua Ong Pagodası, Eski Tan Ky Evi ve PhucKien Toplantı Salonu'nu görerek Hoi An'da yarım günlük rehberli turun keyfini çıkarın. Öğleden sonra serbest zaman.

Çok çeşitli mimari, renkli alışveriş alanları, farklı yemek tatları, güzel kırsallar ve el değmemiş plajlar, Hoi An'ı Vietnam'ın en keyifli yerlerinden biri haline getiriyor. Bu antik kent, başlangıçta bir Çam limanıydı ancak on beşinci ve on dokuzuncu yüzyıllar arasında çeşitli kültürlerden sayısız tüccarın etkisinde kalmıştır. Japon mirasının, Vietnam metro evlerinin, süslü tapınakların ve Çin mağaza evlerinin hala eşsiz geleneksel şehir manzarasını sunmak için ayakta durduğu Hoi An Antik Kenti'ni keşfetmek için sabah yürüyüş turunun keyfini çıkarıyoruz.

  Pek çok mağazanın yer aldığı dar sokakları takip ederek ikonik Kapalı Japon Köprüsü'ne ulaşıyoruz. Bu yapı ilk olarak 1590'larda Japon tüccarlar tarafından Çin mahallelerine bağlanmak için inşa edildi. Süsleme yüzyıllar boyunca orijinal Japon tasarımına nispeten sadık kalmıştır. Geçmiş uygarlıkların ve bu liman kentinin kökenlerinin pek çok kalıntısının sergilendiği, güzel bir şekilde restore edilmiş ahşap bir ev olan Ticaret Seramikleri Müzesi'ne doğru devam ediyoruz. Bu müzeden çıktıktan sonra Japon ve Çin mimari unsurlarının karışımından oluşan bir mücevher olan tipik Phung Hung Evi'ne doğru yola çıkıyoruz. Bu eski ev, iki yüzyıl önce Vietnamlı bir aile tarafından inşa edilmiş ve yedi kuşak boyunca sevgiyle korunmuştur. Bunu Chua Ong Pagodası ve PhucKien Toplantı Salonu ile takip ediyoruz. Bu renkli bina Hoi An'daki beş tanınmış salondan biridir.

Günün geri kalanını Cua Dai Plajı'nda dinlenmek, canlı sahilde dolaşmak, ünlü terzi dükkanlarında kaliteli giysiler dikmek veya birçok isteğe bağlı geziden birine katılmak veya Ba Na Tepesi'ne isteğe bağlı bir gezi yapmak için boş zamanlarınızda geçirirsiniz. Da Nang'ın ünlü yerlerinden. Hoi An'da geceleme.


7.

Gün
Hoi An - Da Nang - Hue 7. gün programını görmek için tıklayınız

Hoi An'dan Da Nang'a doğru yola çıkın. Yolda Mermer Dağı ve Cham Müzesi'ni ziyaret edin. Hue'ya transfer olun ve Parfüm Nehri'nde bir tekne gezisini ziyaret edin ve keyfini çıkarın.

Hoi An'dan ayrıldıktan sonra, güzel sahil şeridi boyunca, orta Vietnam'daki büyük bir ticaret merkezi olan Da Nang Şehri'ne doğru yol alıyoruz. Yol boyunca, beş doğal kayalığı temsil ettiği söylenen, tepesinde beş kayalık çıkıntı bulunan sansasyonel Mermer Dağı'nda mola veriyoruz. evrenin unsurları; ateş, su, toprak, ağaç ve metal. Bu dağ, Çam etnik azınlıkları tarafından dini amaçlarla kullanılmış, ancak son zamanlarda Vietnamlı savaşçılar için bir cennet haline geldiği için zengin bir tarihe sahiptir. Uzun ve dik merdivenler bu dağın zirvesini fethetmeyi biraz zorlaştırabilir. Ancak küçük bir ekstra ücret karşılığında isteğe bağlı olarak teleferik yolculuğuna da çıkabilirsiniz.

Sahil şeridini takip ederek Da Nang Şehri'ne gidiyoruz ve eskiden EcoleFrancaised'Extreme Orient olan ünlü Cham Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Bu güzel malikane, Vietnam ulusunun güneye yürüyüşünden önce orta kıyı kıyısında bulunan, mağlup Champa Krallığı'ndan kalma çok sayıda zarif kireçtaşı oymaları içermektedir. Zorlu Hai Van Geçidi'nden geçerek kuzeye, Hue'ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Bu geçidin tepesinden gelen panoramik manzara, zikzak yollar, turkuaz deniz, yemyeşil ormanın ve sahilin arkasındaki dolambaçlı demiryolunun karışımıyla muhteşem olmaktan başka bir şey değil.

Hue gezi turu, bize kırsalın etkileyici bir manzarasını ve Thien Mu Pagoda'ya ilginç bir ziyareti sunan Parfüm Nehri boyunca bir tekne turuyla başlıyor. Bu ikonik dini yapı, güzel bir efsaneye ve nehir kıyılarından yedi katlı manastır binalarına ve Hue'nun sembolü olarak kabul edilen sekizgen kuleye kadar uzanan belirgin bir mimariye sahiptir. Hue'da geceleme.


8.

Gün
Hue Şehir Turu - Ho Chi Minh 8. gün programını görmek için tıklayınız

Hue Kalesi, Dong Ba pazarı, Minh Mang ve Khai Dinh Masoleum'u da içeren tam günlük bir Hue turunun keyfini çıkarın. Ho Chi Minh'e uçup otele transfer.

Yükselen bayrak kulesi, Hue'yu keşfetmemiz için bir çizgi çiziyor. Günümüze İmparatorluk Şehri ve Mor Yasak Şehir'i içeren devasa Hue Kalesi ile başlıyoruz. Bu kraliyet ikametgahı 1968 Tet Taarruzu sırasında neredeyse kısmen yıkılmıştı. Ancak etrafta dolaşıp birçok köşk, köprü, kütüphane ve büyük salonu görmek hala büyüleyici. Kaleyi inşa eden ve kalenin hendekli surları içinde yaklaşık 150 yıl yaşayan Nguyen Hanedanlığı imparatorlarının efsanelerini anlatmak için restore edilmişlerdir.

Onu hareketli Dong Ba Pazarı'na doğru yürüyüşle takip ediyoruz. Nehir kenarındaki bu ticaret merkezi yerel hazinelerle doludur ve aynı zamanda birçok yemek yeme mekanına da sahiptir. Ziyaretçilerin pazarlık yapma ve bazı yerel lezzetleri tatma konusunda ideal bir yer oluşturuyorlar. Bu ticaret merkezinden çıktıktan sonra İmparator Minh Mang'ın mozolesine doğru yola çıkıyoruz. Avlular, köşkler ve tapınaklardan oluşan bu görkemli kompleks, bahçeler ve göllerden oluşan sakin bir ortamda inşa edilmiştir. Engebeli tepelerden geçerek Vietnam ve Avrupa unsurlarının bir sentezi olan KhaiDinh Mozolesi'ne doğru ilerliyoruz. Çeşitli mandalina, at ve asker heykellerinin bulunduğu mandalina avlusu, kraliyet sarayının gerçek bir sahnesini oluşturuyor. En dikkat çekici yer bronz heykellerin ve Kral stellerinin bulunduğu ThienDinh Sarayı'dır.

Bu öğleden sonra Ho Chi Minh'e uçarken mozoleleri geride bırakacağız. Varışınızda rehberimiz tarafından karşılanıp otelinize yönlendiriliyorsunuz.


9.

Gün
Ho Chi Minh - Cu Chi Tünelleri - Mekong Deltası 9. gün programını görmek için tıklayınız

Cu Chi'ye gidin ve Cu Chi Tünellerini keşfedin. Mekong Deltası'na doğru yola devam edin ve sulu dünyayı keşfetmek için bir tekne gezisinin tadını çıkarın.

Cu Chi'nin inanılmaz yeraltı ağı, Vietnamlı savaşçılar tarafından uzun süren bağımsızlık mücadeleleri sırasında inşa edildi. 200 kilometreyi aşan bu geniş tünellerde özel olarak yaşam alanları, depolama tesisleri, silah fabrikaları, hastaneler, konaklama ve komuta merkezleri bulunuyor. Sabah karayoluyla Cu Chi Bölgesi'ne gidiyoruz. Burada bir sergi salonu ve Cu Chi Tünellerinin genişletilmiş bir bölümünü göreceğiz ve yeraltı yaşamını daha iyi anlayacak ve Viet Cong'un gerilla taktikleri hakkında biraz daha fazla bilgi edineceğiz. Ayrıca yakındaki tüfek menzilinde AK47 veya MK16'dan mermi atma olanakları da vardır.

Cu Chi'den ayrılarak Mekong Deltası'na doğru yola çıkıyoruz. My Tho'ya vardığımızda Mekong Deltası'nı keşfetmek için özel bir tekneye biniyoruz. Bu nehir gezisi, kırmızı su yüzeyinden yüzen balık çiftliklerine ve yemyeşil adalara kadar muhteşem manzaralar sunar. Bir adaya demir atıyoruz ve köy yollarında yürüyüşe çıkıyoruz. Balık havuzları, meyve bahçeleri ve pirinç tarlalarıyla çevrilidirler. Yol boyunca bazı yerel evleri ziyaret ediyor, mevsim meyvelerinin tadına bakıyor, köylü topluluğunun icra ettiği geleneksel müzikleri dinliyor ve ballı çay içiyoruz. İç içe geçmiş kanallar gerçekten Mekong Deltası'nın can damarıdır; ancak birçok kanala yalnızca küçük teknelerle ulaşılabiliyor. Heyecan verici deneyim, bu kanal labirentine girmek için palmiye korusunun altında kürek çeken yerel bir sampan'a atladığımızda başlıyor.

Motorlu teknemize geri dönüyoruz ve su yoluna karşı Ben Tre'ye doğru yarışıyoruz. Bu hindistan cevizi krallığı, bisiklet sürmekten at arabasına ve motosiklet çekme arabasına kadar çeşitli aktiviteler sunuyor. Bunlardan birini yerel halkın geleneksel yaşam tarzlarını, kültürünü ve tarihini keşfetmek ve bazı sanayi evlerini ziyaret etmek için alıyoruz. Bunlar tuğla fırın seramiği, Hindistan cevizi şekeri ve Hindistan cevizi el sanatları olabilir... Ho Chi Minh'de geceleme.


10.

Gün
Ho Chi Minh 10. gün programını görmek için tıklayınız

Nguyen Hue Bulvarı, Notre Dame Katedrali, Eski Saygon Postanesi, Savaş Kalıntısı Sergisi dahil yarım günlük şehir turunun keyfini çıkarın ve ardından Ben Thanh Pazarı'nda yürüyüşe çıkın.

Bugün yarım günlük Ho Chi Minh şehir turuna çıkmadan önce serbest bir sabahımız var. Nguyen Hue'nin güzel yürüyüş meydanı her zaman canlı bir cazibe merkezi olup, geçmiş zamanlardan Ho Chi Minh'in yeni modasına kadar ilginç bir manzara sunmaktadır. Bu yaya bulvarı kolonyal dönemden kalma zarif yapılar, restoranlar ve lüks alışveriş merkezleriyle çevrilidir. Notre Dame Katedrali ve Eski SaiGon Postanesi'ni görmeden önce Nguyen Hue Caddesi'ne kısa bir ziyaret yapıyoruz. Ho Chi Minh Merkezi'ndeki en çarpıcı kolonyal simge yapılardan bazılarını tekneyle geziyorlar. Kurtuluş Sarayı'nın yanından geçiyoruz ve Savaş Kalıntıları Sergisi'ne giderken bu tarihi mekanın dışarıdan manzarasını izliyoruz. Bu ev, kötü şöhretli Vietnam-Amerikan Savaşı'nı ve Fransız sömürgecilerinin dahil olduğu ilk Çinhindi Savaşı'nı yansıtan çok sayıda görüntü ve gerçek nesne içeriyor. Bunu, satıcıların her zevke hitap eden çok çeşitli mal ve el sanatlarını sergilediği perakende Ben Thanh Pazarı'nda bir yürüyüşle takip ediyoruz!

Ho Chi Minh Şehri'ni keşfetmeye devam etmek, son alışverişinizi yapmak veya sadece gezi fotoğraflarınıza bakmak için boş zamanınız olabilir. Tatil, Ho Chi Minh Havalimanı'na transferinizle sona eriyor.


DAHİL OLANLAR:
• Seçeceğiniz 4* ya da 5* Otellerde veya aynı kategorideki benzer otellerde 8 gece konaklama,
• Halong Körfezi’nde 1 gece teknede konaklama,
• Özel araç ile ulaşım,
• Otellerde 8 Sabah Kahvaltısı,
• Halong Körfezinde teknede 1 Brunch,
• Halong Körfezi’de teknede 1 Öğle Yemeği,
• Halong Körfezi’de teknede 1 Akşam Yemeği,
• İngilizce yerel rehberlik hizmeti,
• Tüm müze ve ören yeri girişi ücretleri,
• Günde iki küçük içme suyu şişesi (gemi gezisi veya serbest günler hariç)
• Devlet vergisi ve hizmet bedeli
• Belirtildiği gibi tekne gezileri
• Bagaj taşıma
• Su kuklası gösterisi
• Hanoi – Da Nang, Hue – Ho Chi Minh iç hat uçuşları
• 65 yaşa kadar Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası,
• KDV.

HARİÇ OLANLAR:
• İstanbul - Hanoi / Ho Chi Minh - İstanbul arası uçak biletleri,
• Vietnam Vize Onay Mektubu ve kapı vizesi,
• Tüm bahşişler,
• Yurtdışı Çıkış Harcı,
• Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınan içecekler,
• Kişisel harcamalar,
• Fazla bagaj ücreti,
• 65 yaş üstü Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Fiyatlar kişi başı fiyatlardır. Aynı tarihte gidecek kişi sayısına göre değişkenlik gösterir.

• Normalde üç yataklı oda bulunmamaktadır. Üçüncü kişi için odaya çek-yat şeklinde bir yatak ilave edilir. Dolayısı ile bu tip odalar iki kişilik odalardan dardır. Üç kişilik odalar için mutlaka müsaitlik sorunuz.

• Kişi sayısının 10 ve üzeri olması durumunda grup talebi geçmek için bizimle iletişime geçmelisiniz.

• Hanoi’de bulunan Ho Chi Minh Mozalesi Pazartesi ve Cuma günleri ve Ekim-Kasım aylarında kapalıdır.

• Hanoi’de bulunan Vietnam Etnoloji Müzesi Pazartesi günleri kapalıdır.

• Yukarıdaki fiyatlar 1 Aralık 2023 ile 30 Ekim 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

• Paket turlara Vietnam vizesi dahil değildir. Vizeyi bizim düzenlememizi isterseniz, vize onay yazısı için kişi başına 60 USD ve vize damga ücreti için 35 USD tutarında ek ücret alınır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#185
LOKASYON:
Vietnam
YEMEK:
Otellerde 8 Sabah Kahvaltısı, Halong Körfezinde teknede 1 Brunch, Halong Körfezi’de teknede 1 Öğle Yemeği, Halong Körfezi’de teknede 1 Akşam Yemeği
İPTAL POLİTİKASI:
6)PAKET TURUN İPTALİ KOŞULLARI 6.1. Sözleşmenin Tur Düzenleyicisi Tarafından İptali Acentenin, Katılımcıdan kaynaklanmayan bir sebepten dolayı, paket turun başlamasından önce turu iptal etmesi halinde Katılımcı, bu sözleşmenin 5. maddesinde belirtilen seçimlik haklarından birini kullanabilir. 6.2.Sözleşmenin Katılımcı Tarafından İptali Katılımcı tarafından paket turun başlamasından önce turun iptal edilmesini istemeleri halinde; Acente aşağıda belirtilen kesinti oranlarının yanında, ayrıca Katılımcı adına yapmış olduğu ve iadesi mümkün olmayan masrafları düşülmesinden sonra geriye kalan ücretin; -Turun başlamasına 0-29 gün kalmışsa almış olduğu ücretin %100’nü keser; -Turun başlamasına 30-44 gün kalmışsa almış olduğun ücretin %50’sini keser; Şayet turun başlamasına 45gün ve daha fazla bir süre varsa; alınmış olan uçak – tren, gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır. Yine iptallerden dolayı alınmış olan uçak – tren, gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların uyguladıkları ceza Katılımcıya yansıtılır. Sağlık nedeniyle yapılan iptallerde seyahat sigortasının kuralları geçerlidir. Katılımcı tarafından yapılan iptalde; Acenteye, sözleşmeden dönme bildiriminin ulaştığı tarihten itibaren, Katılımcının ödemiş olduğu bedelden yukarıdaki şartlara uygun şekilde kesinti yapılmak kaydıyla en geç on dört gün içerisinde Katılımcıya kalan bedel iade eder. Ödemelerin, katılımcı tarafından kredi kartı ile yapılması halinde Bankaların almış olduğu kredi kartı komisyonu kesilerek iade edilir. Katılımcının kendi isteği ile uçaklarda upgrade yaptırmasından veya mil kullanmasından doğacak zararlardan acente sorumlu değildir. Katılımcı veya acente, geziyi iptal koşulları süresine uygun olarak iptal ettiğinde geri iade edilecek tutar, acenteye ödenen para birimi üzerinden olacaktır. Zaman içinde dövizde oluşabilecek kur farklarından acente sorumlu olamaz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde iade, yine aynı kredi kartına yapılacaktır.

TARİH VE FİYATLAR

1.620$

10 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Vietnam ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
0216 706 93 43
0532 679 93 43

Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. Dr. Dilemre İş Mrk. No:80/4 (34710) Kadıköy / İstanbul
    4Floors, 10, Banpo-daero, Seocho-gu, Seoul, Republic of Korea
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.